web builder

Kadıköy Hurdacı Hurdacılar 

Kadıköy Hurdacı Hurda Hurdacılar  Her nevi Muhtelif Hurdalarınız güncel fiyatlara değerine yerinizden kendi araçlarımızla alıyoruz!


 Kadıköy Hurdacı Hurda Geri Dönüşüm
Geri dönüşümü mümkün olan hurda demir, hurda bakır, hurda krom, hurda naylon, hurda plastik, hurda kağıt ve akla geleblecek diğer maddelerin geri kazanımını sağlamaktadır. ..Hurdaplastik

Kadıköy Hurda Hurdacılar Hurdacı

Kadıköy 'da Her nevi hurdalarınızı en güncel fiyatlarla değerinde ve nakit olarak satın almaktayız. Fiyatlar mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. Güncel plastik alım satım fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz.

Plastikhurdasi

Kadıköy 'da Hurda Alan hurdacılar Hurdacı

Kadıköy 'da Metal Hurda Fiyatları, Hurda Demir Fiyatları, Hurda Sac Fiyatları, Güncel Metal Hurda Fiyatları, Hurda Aliminyum sarı bakır Fiyatları, Krom Hurda Fiyat..

Geri Dönüşüm Sitemleri

Kadıköy Hurdacılık Hurdacı hurdacısı Hurdacıları

Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Kablo Hurdası, Pirinç (Sarı) Hurdası, Kurşun Hurdası, Çinko hurdası, Krom Hurdası,  Sert Antiminyum Hurdası, Plastik Hurdası, Kağıt Hurdası ve diğer tüm geri dönüştürülebilir hurdalar.

HurdaPlastik

Dudullu Hurda Geri Dönüşümcüler

YÜKSEK HACİMLİ PLASTİK
HURDA KASA PLASTİKLERİ
ELTEKS HURDASI MOBLEN HURDASI DAMACANA HER TÜRLÜ PLASTİK HURDALARINIZ 

Hurda Aldığımız Bölgelerin durumu

Aşağıda Hurda alımı yaptığımız bölgelerin genellemesi görülmektedir!

53%

Avrupa Yakası

75%

Andolu Yakası

80%

İzmit Bölgesi

Vizyonumuz Geri Dönüşüm olarak hedefimiz çevresine duyarlı,çalışanlarına topluma saygılı dürüst ve kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir...Kadıköy Hurda Alım Satım Kadıköy Hurda Demir  Kadıköy Hurda Alüminyum  Ataşehir Hurda Bakır Ümraniye Hurda Sarı  Ataşehir Hurda Çelik  Ümraniye Hurda Çinko  Ümraniye Hurda Krom  Ümraniye Hurda Kablo Ümraniye Hurda Demir  Ümraniye Hurda Bakır  Ümraniye Hurda Paslanmaz  Ümraniye Hurda Alüminyum Ümraniye Hurda Kağıt  Ümraniye Hurda Plastik  Ümraniye Makina Hurdaları  

Ümraniye Hurda Çinko Ümraniye Sarı Hurda  Ümraniye Hurda Pet  Ümraniye Hurda Naylon  Ümraniye Hurda Krom kartal hurdacı  kartal hurda  kartalda hurdacı arıyorum  kartal hurdacısı  kartal hurdacılar kartal hurdacıları  kartal da hurda alanlar üsküdar hurdacı  üsküdar hurda  üsküdarda hurdacı arıyorum  üsküdar hurdacısı  üsküdar hurdacılar  üsküdar hurdacıları  üsküdar da hurda alanlar  beykoz hurdacı  beykoz hurda beykozda hurdacı arıyorum  beykoz hurdacısı  beykoz hurdacılar  beykoz hurdacıları  beykoz da hurda alanlar  kadıköy hurdacı kadıköy hurda  kadıköyde hurdacı arıyorum  kadıköy hurdacısı  kadıköy hurdacılar  kadıköy hurdacıları  kadıköy de hurda alanlar  çekmeköy hurdacı  çekmeköy hurda  çekmeköyde hurdacı arıyorum  çekmeköy hurdacısı  çekmeköy hurdacılar  çekmeköy hurdacıları  çekmeköy de hurda alanlar  kartal hurdacı  kartal hurda  kartalda hurdacı arıyorum  kartal hurdacısı  kartal hurdacılar  kartal hurdacıları  kartal de hurda alanlar  alemdağ hurdacı  Ataşehir hurda  alemdağda hurdacı arıyorum  alemdağ hurdacısı  alemdağ hurdacılar  alemdağ hurdacıları  alemdağ de hurda alanlar  alemdağ hurdacı  alemdağ hurda  alemdağda hurdacı arıyorum  alemdağ hurdacısı  alemdağ hurdacılar  alemdağ hurdacıları alemdağ da hurda alanlar  


Muhtelif Hurdalar

Hurda Plastik Satımı Plastik Hurdası Alım Satımı
Plastik Hurda KabloHurdası Alım Satımı Komproser Hurdası Hurdacılık Hizmeti,
Yıkım Hurdacısı Yıkım Hurdaları Jenaratör Hurdası Alım satımı,
Hastane Metal Hurda Alım Satımı, Hurda Motor Sökülecek Hurda fiyatları, Her nevi Plastik kırma 
 

Hurda Çeşitleri

Şantiye Hurdacısı Hurda Kesim Kırım Elektronik Kart Hurdası,
Bina Yıkımı Yıkım Hurdacısı, Pimapen Hurdası Hurdacı Fiyatları,
Klıma Hurdacısı Hurda Klıma Fiyatları, Kollektör Hurdacısı Kollektör Fiyatları,
Bakırlı Petek Hurdası Petek Fiyatları, Buzdolabı Motoru Fiyatları ekovat Fiyatı,
Kablo Hurdası Hurdacı Kablo Fiyatları, Krom Hurdası 304 Krom Hurdacısı,

Aldığımız Hurdalar

firmamız, demir boru, trafo, inşaat iskelesi, çatı malzemeleri, ikinci el çatı, çelik çatı, raf, işçi kabini, pimaş, redüktör, ikinci el raf, çıkma raf pano, boru, çelik depo gibi ikinci el malzemelerin alım satım işleri yapılmaktadır. Böylece her türlü ikinci el malzemelerin değerlendirildiği bu firmada artık elinizde kalan hurdaları satmak çok daha kolay olmuştur.

Address

Merkez Depo: 
Zümrütevler Mahallesi Keskin Sok. No: 39  Maltepe - İstanbul
Türkiye TURKEY


Contacts

Email: [email protected]


Tel /Fax : 
Gsm : 0530 961 2030
            0535 436 2080
          

Links

HurdacılarDost Siteler;


İrtibat Formu

Aşağıdaki Formu doldurarak bizden bilmek istediklerinizi sorabilirsiniz